- Gladde Zilverkleurige Stalen Armband nieuw
Een prachtige gladde zilverkleurige schakel armband met bakslot sluiting.
Deze armband is van de allerbeste kwaliteit gemaakt en is onze laatste armband.€ 139,50 € 49,50 - Alpaca Broche met inleg Parelmoer uit 1930
Prachtige broche met inleg van parelmoer met aan de achterzijde een blouse speld.
Deze broche is nog in mooie staat en glanst als de zon of licht er op valt,€ 69,50 - Double thee lepeltjes 6 stuks uit het jaar 1950
6 X Double thee lepeltjes uit het jaar 1950.
€ 69,50 € 29,50
Alpaca Zilver en Rodium Sieraden
Alpaca Zilver en Diverse Legeringen:
Alpaca zilver is een bijzondere stof. Op het eerste gezicht lijkt het op echt zilver: het glanst en schittert prachtig, en kan tot prachtige sieraden worden gevormd. Toch is alpaca zilver geen puur zilver, maar een legering van verschillende metalen. Juist dat maakt het veelzijdig en duurzaam, perfect voor wie houdt van sieraden die zowel mooi als sterk zijn.
Naast alpaca zilver werken we ook met andere bijzondere metalen. Zo hebben we sieraden van rhodium, dat bekendstaat om zijn schitterende, spiegelende afwerking en zijn weerstand tegen krassen. Ook chroom komt bij ons voor: een modern en strak materiaal dat sieraden een frisse en eigentijdse uitstraling geeft.
Of je nu kiest voor de warme glans van alpaca zilver, het heldere licht van rhodium, of de stoere glans van chroom, elk sieraad vertelt zijn eigen verhaal en straalt een unieke schoonheid uit.
Heeft u vragen hierover ? mail ons dan a.u.b. naar, info@antiekjuwelier.nl